12f70d027c658ad6083c930356792d37

North Fork Taffy is a taffy subscription box from New York state. Looks like it is a small business where making taffy is something of an enjoyment for the owners, and it shows in the product! 1 lb of taffy for you costs $14.99, and you can either choose your own flavors or get the pre-sorted box.

This post may contain affiliate links.

%d bloggers like this: